Profitect

Wiązki do oświetlenia i do listew oświetleniowych

Elektryczne urządzenia przemysłowe wymagają dedykowanych podzespołów. Dobrze znając wymagania rynku, produkujemy wiązki do listew oświetleniowych dedykowane do szerokiego spektrum urządzeń. Działamy na rynku od wielu lat, więc zdążyliśmy zebrać ogromne doświadczenie pozwalające nam na dostosowanie wiązek do specyfiki konkretnych urządzeń, a także do charakterystyki eksploatowania w danych warunkach.

Jako uznana na rynku marka Profitect zbudowaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, którym dostarczamy wiązki do oświetlenia. Są to znane na rynku firmy, które w pierwszej kolejności stawiają na najwyższą jakość podzespołów, których używają w swoich urządzeniach. Zaufanie takich podmiotów jednoznacznie świadczy o jakości naszych wiązek.

Wiązki do listew oświetleniowych do urządzeń chłodniczych

Wiązki do oświetlenia - ProfitectProdukując wiązki do listew oświetleniowych do urządzeń chłodniczych, dopasowujemy je do specyfiki takiego zastosowania. Listwy muszą być wykonane według przemyślanego projektu, gdyż tylko to zapewnia długotrwałe i bezproblemowe działanie, a także bezpieczeństwo użytkowania. Właśnie na to stawiamy podczas produkcji naszych wiązek, gdyż dobrze wiemy, jakie są wymagania w branży przemysłowej.

Wiązki do oświetlenia w meblach chłodniczych w takich zastosowaniach muszą mieć wysoką trwałość. By to osiągnąć, wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Dotyczy to drutów miedzianych będących rdzeniem wiązki, jak również całego oplotu. To zapewnia możliwość eksploatacji wiązki przez wiele lat, bez konieczności jej wymiany nawet w przemysłowych warunkach. Dla bezproblemowego działania samej listwy LED w meblach chłodniczych, niemniej istotne jest to, by wiązki były w pełni hermetyczne. Jest to priorytet w naszych produktach, a każdy z nich dostosowujemy do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Niebagatelnie wpływa to także na bezpieczeństwo użytkowania urządzeń, w których stosowane są nasze wiązki.

Wiązki do oświetlenia w meblach chłodniczych – dowolne długości i wtyki na zamówienie

Jako że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy w stanie wyprodukować wiązki do listew oświetleniowych w dowolnej długości. Jesteśmy więc otwarci na produkcję wiązek do niewielkich regałów chłodniczych, jak i do największych mebli chłodniczych stosowanych na rynku. Ponadto możemy zastosować dowolną ilość wtyków, a także dopasować ich rodzaj do danego urządzenia.

Wiązki do urządzeń chłodniczych – stawiamy na jakość

Wiązki do oświetlenia typu LedMamy ogromne doświadczenie, więc wypracowaliśmy sobie bazę zaufanych dostawców wszystkich komponentów. Bazujemy jedynie na certyfikowanych półproduktach, więc jesteśmy w stanie zagwarantować jakość na najwyższym poziomie. Tak samo podchodzimy do procesu produkcyjnego, o który dbamy, prowadząc ścisłą kontrolę jakości.

Nasze wiązki do listew oświetleniowych dedykowane są do takich urządzeń, jak:

  • szafy chłodnicze,
  • regały,
  • rozdzielnie elektryczne,
  • lady chłodnicze,
  • centrale wentylacyjne i rekuperatory.

Znając dokładne potrzeby klienta i charakterystykę danego urządzenia, jesteśmy w stanie dopasować gotowe produkty z naszej oferty i doradzić, które rodzaje wiązek do listew oświetleniowych będą optymalne w konkretnej sytuacji.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym producentem wiązek kablowych.