Profitect

Wiązki do silników i wentylatorów

Urządzenia z silnikami elektrycznymi, wentylatory wymagają dedykowanych komponentów i określonych parametrach. W Profitect świetnie poznaliśmy specyficzne wymagania klientów w tym zakresie, więc możemy zaoferować dedykowane wiązki do silników elektrycznych stosowanych w wentylatorach różnego rodzaju. Na rynku działamy już od wielu lat, a w tym czasie zaprojektowaliśmy wiązki do wentylatorów, które idealnie spełniają wszystkie standardy w produkcji przemysłowej na najwyższym poziomie.

Dbając o renomę marki, dbamy o jakość naszych produktów. Nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o jakość produkowanych wiązek do silników, więc przez wiele lat zgromadziliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Są to podmioty o różnej wielkości, ale wśród nich można znaleźć wiodących producentów na rynku, którzy wymagają od nas,  byśmy dostarczali produkty bezawaryjne, a także idealnie wpasowujące się w wymagane parametry techniczne. Dzięki tak wymagającym kontrahentom stale udoskonalamy proces produkcyjny, a także bazujemy na dostawcach surowców, którzy są nam w stanie zagwarantować wymaganą przez nas jakość.

Wiązki do silników – nasi klienci

Wśród naszych klientów nie brakuje uznanych marek, dla których od lat jesteśmy dostawcami komponentów do ich urządzeń. Są to firmy działające w różnych branżach i zróżnicowanych potrzebach. Wykonujemy wiązki do wentylatorów różnych rodzajów i jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego z urządzeń. W razie potrzeby służymy pomocą na bazie naszego doświadczenia. Wśród wielu produktów mamy jednak konkretne rodzaje wiązek, które są odpowiednie dla większości standardowych wentylatorów i silników elektrycznych stosowanych w tego typu urządzeniach.

Wiązki do wentylatorów – jakość i bezpieczeństwo

Produkując wiązki do wentylatorów, w pierwszej kolejności dbamy o to, by wykorzystywać komponenty o odpowiedniej jakości. Dotyczy to każdego elementu wiązek, a w tym rdzenia, płaszcza, czy izolacji i złączy. Dzięki temu możemy zagwarantować trwałość wiązek na bardzo wysokim poziomie, która przekracza żywotność większości urządzeń. Tak samo podchodzimy do samego procesu produkcji. Wiązki do silników wykonujemy z należytą precyzją zarówno w kontekście samego wykonania, jak i zastosowania odpowiedniego projektu wiązki. To wszystko sprawia, że są one w pełni bezpieczne i nie stwarzają zagrożenia dla urządzeń, w których są stosowane, a ich eksploatacja przebiega bezproblemowo.

Wiązki do wentylatorów na zamówienie klienta

Jesteśmy dostosowani do potrzeb różnych grup klientów, więc możemy dostosować wiązki do ściśle określonych potrzeb.  Wykonujemy wiązki o dowolnej długości przewodów, a nawet realizujemy wiązki w miniaturowych rozmiarach. Ponadto możemy zastosować różnego rodzaju wtyki w zależności od potrzeb danego urządzenia. W zależności od rodzaju wiązki może formować je w wielowyjściowe wiązki.

Tym, co charakteryzuje nasze produkty, jest niezawodność tworzonych połączeń, a także możliwość błyskawicznego montażu dzięki sprawdzonym i efektywnym wtykom. Wpływa to także na możliwość szybkiego serwisowania urządzeń, w których są stosowane. Bardzo istotnym faktem jest również to, że nasze wiązki mogą pracować także w wilgotnych warunkach, co dla tego rodzaju zastosowania jest bardzo powszechne. Standardowe wiązki do silników są w stanie połączyć wiele wentylatorów szeregowo. Najbardziej wybredni klienci docenią także to, że zwracamy również uwagę na to, by wiązki były wykonane w estetyczny sposób.

W celu doprecyzowania szczegółowych parametrów technicznych prosimy o kontakt.