Profitect

Wiązki do urządzeń chłodniczych i regałów chłodzących

Meble chłodnicze wykorzystywane w handlu i przemyśle wymagają precyzyjnie dostosowanych komponentów, takich jak wiązki do urządzeń chłodzących. Są to newralgiczne podzespoły dla każdego urządzenia, więc należy dopasować je z należytą precyzją i bazować jedynie na uznanych dostawcach. W Profitect zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w tym aspekcie, więc możemy zaproponować dedykowane rozwiązania do tego rodzaju zastosowań.

Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów, którzy bezkompromisowo oczekują jakości na najwyższym poziomie. Wiązki do urządzeń chłodzących dostarczamy producentom samych urządzeń, a także całych systemów chłodzących. W przeciągu wielu lat obecności na rynku zasłużyliśmy za zaufanie wiodących marek dostarczających kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Wiązki do urządzeń wykonujemy według ściśle określonych norm na podstawie projektów, więc jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta działającego w tej branży. Jednocześnie w stałej ofercie mamy gotowe projekty wiązek, które już znajdują swoje zastosowanie w urządzeniach i instalacjach na najwyższym poziomie. W razie konieczności służymy fachową pomocą, gdyż dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozpoznać potrzeby każdego klienta na podstawie tego, jakie urządzenia produkuje.

Wiązki do urządzeń chłodniczych – indywidualne podejście

Wiązki do urządzeń chłodniczychW ofercie mamy wiele rodzajów wiązek, które dopasowujemy do potrzeb klienta według konkretnych kryteriów. Bierzemy pod uwagę napięcie robocze, natężenie prądu, a także warunki pracy wiązek do urządzeń elektrycznych. Wiązki do regałów chłodzących i innych urządzeń chłodniczych są tak zaprojektowane, by zapewniać nie tylko bezawaryjną pracę urządzenia, ale także pełne bezpieczeństwo użytkowników. Na prawidłową pracę wpływa odpowiednio dobrany przekrój wiązek, a także dobrze dopasowane rodzaj złącza. Te ostatnie możemy wykonać w różnych wariantach, w zależności od miejsca zastosowania. Na trwałość i bezpieczeństwo wpływa solidny oplot wiązek, które zachowują pełną hermetyczność, tak samo jak wtyki. To zapewnia możliwość zastosowania w bardzo szerokim spektrum mebli chłodniczych stosowanych w handlu i przemyśle.

Na jakość naszych produktów wpływa to, że bazujemy jedynie na sprawdzonych dostawcach materiałów, z których wykonujemy wiązki do urządzeń chłodzących. Jednocześnie dbamy też o to, by proces produkcji przebiegał w kontrolowany sposób, a na końcu prowadzimy surową kontrolę jakości. Dzięki temu do wymagających klientów trafiają tylko sprawne i trwałe wiązki wyprodukowane w określonym standardzie. Wszystkie parametry techniczne możemy dopasować do specyficznych potrzeb klienta, więc w celu doprecyzowania szczegółów, zapraszamy do kontaktu. Dopasowujemy wiązki do urządzeń w zakresie rodzaju izolacji, przekroju przewodów, a także rodzaju wtyków, czy długości wiązek.

Wiązki do regałów chłodzących i innych urządzeń

Produkowane przez nas wiązki do regałów chłodzących, a także innych urządzeń tego rodzaju to kompletne zestawy przewodów wykonywane na podstawie określonego projektu, który dostarczą do nas klienci. Dopasowujemy konektory i złącza do specyfiki urządzenia i optymalizujemy wiązki tak, by były odpowiednio wydajne przy zachowaniu ekonomiczności na satysfakcjonującym poziomie. Wiązki mogą zasilać wszystkie z podzespołów mebli chłodzących, takie jak sprężarki, wentylatory skraplacza, silniki parownika, a także komponenty wymagające nieco innych parametrów wiązek, takie jak termostaty, czy czujniki.

Produkcja wiązek elektrycznych – zapoznaj się z ofertą i cennikiem.